Vakıfbank Kredi Kartı Blokelenmiş.

Turap G. |

25.03.2015 tarihinde kredi kartlarımı blokelendiğini öğrendim müşteri hizmetlerinden, üstelik yasal takibe gitmek üzereymişim neredeyse... İnternet üzerinden yaptığım alışverişte (tutar 5 dolar bu arada) USD olarak kredi kartı ekstresi hazırlanmış. Vakıfbank İnternet Bankacılığında her ay kredi kartı ekstrelerime baktığımda; bu 5 dolar borcun Türk lirası olarak kredi kartı ekstreme yansıtıldığını ve ödediğimi görmekteyim...

Ben Türk Lirası olarak ödesem de bu borcu, sistem USD olarak ödenmedi algılıyormuş, yani ödediğim borç yüzünden kredi kartlarımı kapatıyorlar. Şimdi de tüm borcu ödemem gerekiyormuş kartımın açılması için. Böyle bir mantık dışı işlem olabilir mi?

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mart
  09:32

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr