Vakıfbank Kredi Kartı Aidatı Geri Ödemiyor.

Zafer U. |

Vakıfbank, 2014 yılında kredi kartımdan 54 TL kart aidatı kesti, itiraz ettim olumsuz cevap verdiler, tüketici hakları hakem heyetine şikayette bulundum ve tüketici hakem heyeti tutarın tarafıma ödenmesi diye karar aldı, aradan iki ay geçti banka herhangi bir ödeme yapmadı müşteri hizmetlerini aradım tarafımıza ulaşan böyle bir karar yok dediler (!) herhangi bir şubemize kararın bir örneğini ulaştırın öderiz dediler, bende 5015 yılı 8. ayda Samsun şubesine gidip kararın bir örneğini verdim kartımın bulunduğu Ankara küçükesat şubesine e-posta ile gönderdiler, hala bir geri ödeme yok, yine müşteri hizmetlerine e-posta gönderdim, yine umursamadılar.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer U.
  28 Eylül
  21:38

  Müşteri Hizmetleriyle yaptığım görüşmede banka kararı dahi olsa 2014 ün kart aidatını geri ödeyemeyiz, şeklinde bilgi verildi. Cebimden parada versem dahi o parayı alacağım, haciz yoluyla görüşürüz. Vakıfbank.

 • Zafer U.
  15 Eylül
  10:57

  Bankanın Ne kadar ilgilendiği ortada, tebrik ediyorum 10 gün geçti neredeyse, hala değerlendiremediniz, başka bankalarla aynı sorunu yaşadığımda sorun çözme hızlarını söyleyeyim "30 saniye" -evet doğru okudunuz otuz saniye- ismini de vereyim İş Bankası, yardım almalısınız işin içinden çıkamıyorsanız.

 • 07 Eylül
  17:43

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr