Vakıfbank Kredi Kartı Aidatı!

Banu Ünal E. |

2011 yılında yönetici olarak çalıştığım iş yerimin anlaşmalı olduğu banka olduğu için maaş bankam olan Vakıfbank' tan 500 TL' lik limiti olan kredi kartı verildi. Limitini en azından 1500 TL' ye arttırılması talebime ise olumsuz geri dönüş yapıldı.

Ne olur ne olmaz diye kapatmadığım ve bir yıldan fazladır kullanmadığım 500' lik kredi kartıma 50 TL' lik aidat ücreti kesildi. Limitin %10' una karşılık gelen bu kesinti ne için alındı ve kesintinin iptal edilmesi talebim neden olumsuz sonuçlandı anlam veremedim.

"Öncelikle "Haklı" olduğunuzu kabul edip, şikayetinizi bu açıyla değerlendiririz" diyen Vakıfbank' a bunu hiç yakıştıramadım ve kredi kartımı iptal ettirdim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Banu Ünal E.
  09 Temmuz
  13:07

  Değerlendirebileceğim herhangi bir dönüş olmadı ne yazıkki.

 • 06 Temmuz
  11:27

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr