VakıfBank Kredi Kartı Aidat Oyunları!

Fatih A. |

Yaklaşık 9 yıldır VakıfBank maaş müşterisiyiz eşimle beraber. Sadece 2 yıl alamadığımız anda bile paramızı bu bankada tuttuk, 40 binden aşağı da TL olarak tutarız, hesabımızda olmadığı görülmemiştir inceleyin bu mesajı okuyan yetkili. Kredi kartı 2 adet kullanmaktayım biri World diğeri Mil Plus. Maaş müşterisi diye World'den her sene itiraz ederiz eşimle beraber iade olur. Müşteri temsilcisinin bir daha seneye gelmeyecek demesine rağmen, fakat Mil Plus kartında kesinlikle iade yok diye başvurumu reddettiler çok zoruma gitti. Yıllardır müşterisiyim demek ki müşteri hatırı falan ya da vefa asılsızmış. Aslında yanlışı biz yapmışız VakıfBank'ı seçmekle ile şaşırtın bizi...

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Haziran
  10:15

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr