21 Ocak 2014

Vakıfbank Kredi Kart Borcunu Hesaptan Almış!

Vakıfbank kredi kart borç ödemesini hesabımdan otomatik olarak almadığı için şükür ki bir gün sonra fark etmemden dolayı kendim internet bankacılığından ödemek durumunda kaldım, bu şekilde yaptığım işlemden dolayı da hesap kesim tarihinden itibaren faiz işlemesi söz konusu oluyor imiş.

Diğer tüm bankaların bu devirde işlemleri kolaylaştıran birçok uygulaması varken Vakıfbank henüz bu devrin teknolojik imkanlarını kullanamama sorunu yaşamaktadır. Olan vatandaşa oluyor. Nasıl olsa şimdi sırf bu yüzden faiz ödemek durumunda kalmak tamamı ile bizim suçumuz mu olacak? Faizi hesaptan otomatik olarak alacaksınız nasıl olsa, ne çağrı merkezi kısa zamanda cevap verir ne bankomatları doğru düzgün çalışır.

Soner 77 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön