30 Ağustos 2013

Vakıfbank Kredi Dosya Masrafının İadesini Yapmadı!

Çeşitli tarihlerde Vakıfbank'dan aldığım konut ve tüketici kredilerinde dosya masrafı adı altında alınan ücretlerin tarafıma ödenmesi için başvurduğum tüketici sorunları hakem heyeti'nin lehime karar alması neticesinde, ilgili banka tarafından Asliye Hukuk Mahkemesinde hakkımda dava açıldı. Mahkeme sonucunda haklı bulundum (davaları kazandım) ilgili bankaya defalarca telefon edip ödeyin dememe rağmen ödemede bulunmadılar, icraya verdim. 6 ay oldu mahkeme kararına rağmen hala ödemediler, daha ne diyeyim ki, 2004 yılında kesilen 560 lira 2013 yılında yine 560 lira olarak ödeniyor.

İlham 93 Okunma

Cevaplar

  • İlham 28 Ekim 2014

    mahkeme kararına rağmen ödemede bulunmadılar, avukat yardımıyla icra takibinde bulunup, daha çok para aldım, aferin size.

  • İlham 02 Eylül 2013

    Mahkeme sonrası telefonla ulaştığım Vakıfbank Sorun Çöz( miyelim)elim'den bayan isterseniz icraya başvurabilirsiniz diye kendince yol gösteriyordu.

  • VakıfBank Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön