24 Ağustos 2013

Vakıfbank Kredi Dosya Masrafını Gösteren Belge İçin Ücret Alıyor!

Kredi dosya masrafı ile ilgili hakem heyetinden çıkan geri ödeme kararı doğrultusunda kredi kullandığım bankalara başvurdum. Bazı bankalar ücret almadan istediğim belgeleri tarafıma verdi ama Bazı bankalar da benden önce bir dekont için 100 TL sonrasında genel müdürlüğe yaptığım başvuru sonrası 50 TL para istedi.

Aksaray Vakıfbanktan istemiş olduğum belgeler için benden 26 TL para istedi. Anlayamadığım şey hepsi banka ama biri para almazken diğeri para istiyor ve kafasına göre. Hele Vakıfbank'ın 26 TL gibi küsuratlı bir ücreti neye dayanarak istediğini anlayamadım. Şimdi sizden istediğim yardım bu paraları yatırıp dekontlarımı alayım mı ve aldığım dekontların üzerine şerh düşüp ödeyeyim mi.

Hatice 216 Okunma

Cevaplar

  • Hatice03 Eylül 2013

    hala bana geri dönüş yapan birileri olmadı bankadan

  • VakıfBank Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön