Vakıfbank Kredi Dosya Masrafımın İadesini İstiyorum!

Altan G. |

Vakıfbank Konya Nalçacı şubeden farklı zamanlarda TİK kullandım, son zamanlarda haksız yere alınan dosya masraflarının tahsilatı amacı ile bankanın ilgili şubesine gittim ve ilgili işlemlerin dekontlarını vermelerini istedim, görevli bayan memur, bu işlem için 238 TL bedel karşılığında bu işlemi gerçekleştirebileceklerini söyledi.

Konuyu şube müdürü ile konuştum ve genel merkezin bu parayı almadan işlem yapmamaları gerektiği konusunda emir verdiğini söyledi. Zaten haksız yere aldıkları bedelin iadesi için de yine haksız yere(!) afaki değerlerdeki bu bedeli istemeleri tahammül edilemez. İlgili konu ile ilgili kurumun internet sitesine başvuruda bulundum. Umarım olumlu bir sonuç alırım.

Etiketler :

Kredi Masrafları Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mayıs
  09:23

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr