Vakıfbank Kredi Dosya Masrafı Dökümanı İçin Ücret Talep Etti.

Ramazan Ç. |

Bugün Uşak Vakıfbank şubesine gittim. Geriye dönük 10 yıl içerisindeki yıllara ait çekmiş olduğum kredilerin dokümanları istedim. Benden bu evraklar karşılığı 80 TL. Ücret talep ettiler. Her bir evrak için. Toplam 3 evrak 240 TL. Nasıl bir devlet bankası anlayamadım. Bu ücreti neye dayanarak istediğini sorduğumda cevap veremedi orada bulunan Ö.. isimli satış temsilcisi.

Dilekçe vermek istedim dilekçe kabul etmiyoruz dedi. Bütün bunları anlayamadım. Bu ücreti ödemedim. Bu konuda banka yetkililerine sesleniyorum bu belgeleri geriye dönük 10 yıl içerisinde istemek ve almak benim en doğal hakkım. Bu dokümanlarımı mail adresime göndermenizi istiyorum. Ayrıca diğer bankalarda bu şekilde değil.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan Ç.
  25 Kasım
  09:24

  Ne personelin tutumu nede firmanın çözüm arayışı -0- kocaman sıfır.

 • 21 Kasım
  09:20

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr