15 Ekim 2016

VakıfBank Kredi Çekilirken Hayat Sigortasıyla Beraber Ferdi Kaza Sigortası Tahsilatı Yapmış...

Bankanızın maaşlı müşterisiyim bu çektiğim kredi kullandığım kredi kartı diğer yatırım araçlarından aldığınız komisyonlar bütün hesapları kapattıktan sonra sizin olmayacak. Dosya masrafsız adı altında müşterilerinizi kandırıyorsunuz sigorta ve Vakıf Emeklilik ferdi kaza tahsilatı alıyorsunuz ve bunu zorunlu kılıyorsunuz 02.09.2016 da yine başka maaş müşteriniz olan iş arkadaşımdan ferdi kaza tahsilatı almayıp sadece sigorta kesip aynı faiz oranını uyguluyorsunuz fakat benim 11.10.2016 tarihinde çektiğim krediden hem hayat sigortası hem de zorunlu olmayıp zorunlu tuttuğunuz ferdi kaza tahsilatı yapıyorsunuz söz konusu ferdi kaza tahsilatını (100 TL) tarafıma en yakın zamanda iadesini talep etmekteyim. Eğer sonuç alamazsam BDDK ya bu konuda belgeleriyle beraber şikayet başvurusu yapacağım çünkü sen zaten hayat sigortası yapmışsın bir ferdi kaza tahsilatı yapamazsın zorunlu tutup.

Zihni 816 Okunma

Cevaplar

  • Zihni 23 Ekim 2016

    Gelen mail bu. Sigorta iade talebiniz Samsun Şubemizce Vakıf Emeklilik'e iletilmiştir. Detaylı bilgi için Şubeniz ile görüşmenizi rica ederizSiz hem sigorta yapıyorsunuz hem de vakıf emeklilikden ferdi kaza tahsilatı yapıyorsunuz benim istediğim yasal olmayan ferdi kaza tahsilatının geri iadesidir. Bu nasıl açıklamadır şimdi krediyi veren Samsun şubeniz zaten sorunumu halledin en azından arayın saçma bir maille geçiştirmeyin yazık her yerden komisyonunuzu alıyorsunuz müşterilerinizi kandırıyorsunuz en kısa sürede iade istiyorum 1 hafta oldu BDDK ya başvuracağım aksi takdirde hem sigorta hem de ferdi kaza yapıyorsunuz Vakıf Emeklilik adı altında benden haksız yasa dışı aldığınız parayı iade edin.

  • Zihni 23 Ekim 2016

    Bankamıza iletmiş olduğunuz bildiriminiz incelenmiştir. Sigorta iade talebiniz Samsun Şubemizce Vakıf Emeklilik'e iletilmiştir. Detaylı bilgi için Şubeniz ile görüşmenizi rica ederiz. Bu nasıl açıklamadır şimdi krediyi veren Samsun şubeniz zaten sorunumu halledin en azından arayın saçma bir maille geçiştirmeyin yazık her yerden komisyonunuzu alıyorsunuz müşterilerinizi kandırıyorsunuz en kısa sürede iade istiyorum 1 hafta oldu BDDK ya başvuracağım aksi takdirde hem sigorta hem de ferdi kaza yapıyorsunuz Vakıf Emeklilik adı altında benden haksız yasa dışı aldığınız parayı iade edin.

  • VakıfBank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön