Vakıfbank Kredi Başvurum Reddediliyor!

Tc Erol S. |

Yaklaşık 8 yada 9 yıldır müşterinizim şuan Şırnak şubenizle çalışmaktayım. Nakit avans limitim 4.400 TL'dir. Her ay benden 230 TL faiz kesmektesiniz ve kesilen faizden dolayı ana para olan bakiyeden kuruş bile düşmemektesiniz. Her ay bunu alıyorsunuz. Bunu ben 8 -9 yıldır ödemekteyim. Şimdi size sorunumu söylüyorum ben daha önceden takiplere düşmüş bir müşterinizim ve şuan hiçbir yere tek kuruş borcum yoktur.

Acil paraya ihtiyaç duyduğum için kredi çekmem gerekiyor. Defalarca maaş aldığım banka olarak size başvurmama rağmen red cevabı veriyorsunuz. Kredimi onaylamıyorsunuz ama faize gelince her ay kesiyorsunuz. Siz bana müşteriniz olarak yardımcı olmazsanız kim olacak. Faizciye gidip paramı alayım.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Haziran
  09:13

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  444 0 724
  www.vakifbank.com.tr