Vakıfbank Koşullarını Yerine Getirdiğim Kampanyadan Yararlandırmadı!

Mehmet K. |

Vakıfbank Visa banka kartlarının Migros müşterileri için yaptığı "3 kez 30 TL ve üzeri harcamaya 20 TL money" kampanyasında 3 farklı günde 30 TL ve üzeri harcama yaptım ancak kampanya sonrası kullanım için gelmesi gereken SMS gönderilmedi.

Vakıfbank Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde dakikalarca telefonda durumu izah etmeye, hatta kampanya koşullarını yanlış anlayan müşteri temsilcilerine doğruyu anlatmaya çalıştım. Harcamalardan iki tanesini aynı gün yaptığımı iddia eden müşteri temsilcisi bile çıktı! Bir gün hat kesildi, bir gün 20 TL için dakikalarca telefonda bekledim.

En sonunda şikayet kaydı oluşturuldu ancak halen kod iletilmedi. Kodların son kullanma tarihi 4 gün sonra sona eriyor; Artık gönderilsin!

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet K.
  09 Mart
  13:00

  Hala cevap yok!

 • 05 Mart
  15:27

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr