31 Ekim 2014

Vakıfbank Konut Sigortasını Bilgi Dışı Alıyor.

Vakıfbank'tan kullandığım konut kredisi için konut sigortası otomatik olarak hesabımdan çekildi. Dekontta da ev kredimle birlikte konut sigortası beraber çekilmiş ve dekontta açıklama dahi yapılmamış.

31 Mayıs 2007 tarihinde 26538 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Konut Finansmanı Kuruluşlarınca Verilecek Sözleşme Öncesi Bilgi Formu Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik kapsamında yer alan hükümlere göre konut sigortası zorunlu değil ve isteğe bağlı olarak yapılıyor ibaresi yer almaktadır. Hesabımdan çekilen tutarın iade edilmesini ve bundan sonraki dönemler içinde konut sigortası yapılmaması adına gerekli işlemlerin yapılmasını talep ediyorum.

Mesut 648 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi31 Ekim 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön