Vakıfbank Konut Paket Sigorta Yapmak İstiyor!

Cengiz F. |

Vakıfbank Pursaklar Şubesi bana sormadan konut paket sigortası yapmak istiyor. Dask yaptırdım fakat konut paket sigortası yaptırmam gerekiyormuş fakat ben istemiyorum.Yaptırmadığım takdirde bana sormadan kendilerinin yaptıracaklarını söylüyorlar ve 144 TL talep ediyorlar. Benim adıma benim imzam olmadan nasıl sigorta yapacaklar merak ediyorum?

Vakıfbank hiçbir hizmetinden memnun değilim ve şikayetçiyim.Diğer bankalarda olamayan birçok prosedürü var ve insanları hep zora koşuyorlar.2 Ay önce ev kredimi yapılandırma yaptım birçok prosedür ve zorlukla karşılaştım.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cengiz F.
  15 Mayıs
  13:05

  Sayın Yetkili

  14-05-2013 Tarihinde Bankanız tarafından konut paket sigortası yapılmış ve adresim poliçeye yanlış yazılmış.

  15-05-2013 Tarihi itibariyle ben kendim konut paket sigortası yaptırdım ve bankanıza bıraktım.

  Bankanız tarafından yapılan sigortanın iptal edileceğini söylediler. İptal edilen sigorta poliçesi ile ilgili bana 1 ay kesinti olacağın söylediler ben bunu kabul etmiyorum.
  Poliçeyi ben yaptıracağımı bildirmiştim ve adres yanlış olduğu için poliçe zaten geçersiz.

 • Cengiz F.
  11 Mayıs
  12:36

  Sayın Yetkili

  Hayat sigortası Dask sigortası ve Konut paket sigortası kerdi ödemelerim devam eden her sene için yaptırmak zorunda olduğumu belritiyorsunuz.Kredi çekerken neden bu bana bildirilmedi ve 1 sene sonra beni telefon ile arıyor yarın mesai bitimine kadar gelmez iseniz biz sigortanızı yaparız diye zorunlu tutuyorsunuz. Belki yarın müsait değilim çalışıyorum gelemeyeceğim.

  Bankanızda teftiş olduğu söyleniyor ve acele bir şekilde gelmem söyleniyor sizin müşterilerinize bu şekilde davranmanız hiç hoş değil.

  Ben bankanıza geleceğim sözleşmeme bakacağım Konut paket sigortası zorunlu olduğunu gördüğüm takdirde ben sigorta yapacağım.Mümkünse sizinle birdaha daha çalışmak istemiyorum.

 • 10 Mayıs
  10:38

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir.
  Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  VAKIFBANK
  Sorun Çözelim