21 Mart 2013

Vakıfbank Konut Kredisi Masraflarının İadesini İstiyorum!

Yargıtay mahkemesince karara bağlanan bankalardan çekilen kredilerden alınan komisyon,dosya parası,ekspertiz gibi bu tür kesintilerin bankalarca haksız yere kesildiğine ve iadesine dair kararına göre,Vakıfbank'ın bu konuda hassasiyet gösterip müşterilerini mağdur etmeyeceği düşünerek çektiğim konut kredisi ile ilgili yasal kesintilerin tarafıma ödenmesini talep ediyorum.

Selim 112 Okunma

Cevaplar

 • Selim21 Ocak 2014

  Vakıfbank'a karşı açmış olduğum Konut kredisi dosya masraflarının tarafıma iadesi konusundaki davada bankanın karşı dava açmasına rağmen Kocaeli 5.Asliye mahkemesi de lehime karar verdi. Mahkemeden verilen dava sonuç belirten belgeyi bankaya götürdüğümde mahkemenin sonuç belgesi olması gerektiğini bana verilen belgeyle alamayacağımı söylediler. Bu söylem doğru mudur? yoksa bana verilen sonuç belgesiyle alabilir miyim. syg.

 • Selim25 Eylül 2013

  Vakıfbank tan aldığım konut kredisinin iadesi konusunda Tüketici Hakları Hakem Heyeti beni haklı buldu ve kesilen tutarın tarafıma iadesine karar verildi.Fakat Vakıfbank ödeme yapmayarak 09.09.2013 tarihinde karara itiraz edip dava açmış.şu andan itibaren ben ne yapmalıyım.icra işlemleri için mahkemeyemi başvurmalıyım,yoksa davanın sonuçlanmasını mı beklemeliyim..syg..

 • Selim01 Nisan 2013

  Vakıfbank'tan aldığım kredi ile ilgili dosya masraflarının iadesi hakkındaki talebim bankaca olumsuz görülmüş ve geri iadesinin yapılmayacağı belirtilmiştir.Bu sonuç, bankaların TC Mahkemelerinin verdikleri kararları önemsemedikleri fikrini doğurmaktadır.şu andan itibaren Yargıtay Mahkemesinin verdiği karar doğrultusunda şahsım olarak Vakıfbank'ı konuyla ilgili olarak mahkemeye vermek için girişimlerde bulunacağım.doğacak mahkeme ve diğer masrafların Vakıfbank'a ait olacağı sanırım banka yetkililerince biliniyordur.syg.

 • VakıfBank Temsilcisi21 Mart 2013

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön