20 Temmuz 2013

Vakıfbank Konut Kredisi Çıkan Kredi Tutarı!

Vakıfbank Tunceli Şubesinden, Kocaeli/Çayırova'da alacağım ev için iki defa konut kredisi başvurusunda bulundum. İlkinde aynı yeni yapım binada, karşı daireye 110.000 TL değer biçilirken, bizim istediğimiz daireye ruhsat geçti bahanesiyle 0 TL biçilip kredi verilmedi.

İkinci başvurumuzda aynı şartlarda çevre binalarda 110. 000 TL gibi değer biçilirken, benim istediğim eve 90. 000 TL değer biçilip, istediğimin çok altında bir kredi vereceklerini aksi halde iki ekspertiz ücretininde ödenmesi gerektiğini söylediler. Nasıl bu şekilde karşısındakini mağdur edebilirler. Neden başka banka bu evlere kredi verebiliyor da Vakıfbank veremiyor? Bu kadar da haksızlık olmaz mağdur edilmez insan.

Ekrem 217 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem24 Temmuz 2013

    Bana sorunumla ile ilgilendiklerine dair sms atıldı.Fakat çözüme kavuşturmak adına hiçbir adım atılmadı.Mağduriyetim hala sürüyor.2 ekspertiz ücretini de henüz ödemedim.Sonuca ulaştırılmasını rica ediyorum.

  • VakıfBank Temsilcisi20 Temmuz 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, mail adresine cevabımız gönderilmiştir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bildiriminizin sonucunu belirtmiş olduğunuz mail adresinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön