Vakıfbank Konut Kredimi Yapılandırmıyor!

Husamettin B. |

Vakıfbank Adana Abidin Paşa şubesinden Ev kredisi kullandım.Kredideki dosya masrafı için Tüketici Mahkemesine dilekçe verdim.Daha sonra kredilerde düşme olunca da tekrar yapılandırma talebinde bulundum.Önce 0.66 oranı verildi, bu orandan yapılandırma belgelerini imzaladım.Banka yetkilisi yapılandırma için bilgisayara girişleri yaparken bankanın krediyi aynı bankadan kullandığım için yapılandırma oranını 0,75 olarak verdiğini iletti buna da okey dedim.Yapılandırma için Bilgileri girmeye devam ediyordu ki "İstihbarat Yapılandırmaya izin vermiyor" ekrana uyarı çıkıyor, devam edemiyorum dedi.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Husamettin B.
  04 Mayıs
  00:26

  Vakıfbank ın adanadakı bolge mudurlugune konu hakkında dılekce verdım ve cevaben "ılgılı banka subesı benim kredi yapılandırmaktan vazgectıgımı " ıletmısler bolge mudurlugude saka gibi bu cevabı bana yazılı olarak dondu. demekkı bu mudurlukte hiç aklı ile dusunen yokmuş ben 3-4 bın lıra daha za odemeyı ıstemedım ve durduk yere hala dılekcelerle vb.. seylerle hak aramayı spor olsun diye yapıyorum sankı, pES vallahı bu kadarda komık olmayın bu cevaba nasıl ınanınpta bana donuş yapıyorsunuz anlamıyorum bıra Z cıddeyet lütfen

 • Husamettin B.
  29 Ekim
  11:14

  Kredimi ödedim hala cevap dönecekler İşte Devlet bankasının mantıgı ne ilgilenen var hesap soran var "çiftlık gibi yonetılıyor" demek ki değişen bir şey yok.

 • Husamettin B.
  21 Eylül
  10:28

  14 Ocak 2014 tarihinde Vokıfbank ilgili "Sorun Çözelim" ekibinden dönüş yapılacagına dair yazı yazmışlardı,Ancak ne arayan var ne soran,Çözüm için hiçbirsey yapılmadı.Kredi kullanacaklara tavsiyem dikkatli olmaları,Özellikle devlet bankalarında memur zihniyetiyle keyfi uygulamalara dikkat ediniz.

 • Husamettin B.
  05 Eylül
  10:36

  Sorun subanızdenmidir, iligili kişilerdenmidir bilemiyorum ama Bır daha bankanızdan kredi kullanmayı düşünmüyorum

 • 14 Ocak
  11:17

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr