Vakıfbank Komisyon Kredi Masraflarının İadesini İstiyorum!

Ayşe Gül K. |

Bankanızdan 2006 ile 2013 tarihileri arasında kullanmış olduğum ihtiyaç kredileri kullanmıştım. Kullanmış olduğum bu kredilerde dosya masrafı vs adı altında ücretler ödedim. Ancak çeşitli Mahkemeler ve Yargıtay kararlarıyla kredi masraflarının haksız şart niteliğinde ve tüketicilerden tahsilinin haksız olduğu sabitlenmiştir.

Konut kredisi ile ilgili ödemiş olduğum dosya masrafı vb. adı altında alınan tüm kredi masraflarının yasal faizi ile birlikte tarafıma ödenmesi ve kredi masrafları ödentilerinin dökümünün ayrıntılı bir şekilde liste halinde verilmesini,aksi taktirde alacaklarımın faiziyle birlikte tahsili için yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  13:52

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr