Vakıfbank Kliksa Kampanya Katılımı Hakkında!

Mustafa H. |

Kliksa.com da bulunan bilgilere göre worldcard puan kampanyasına site yazılı yere SMS atarak katılmıştım. Puanlarımın yüklenmediğini gördüğümde Vakıfbank telefon şubesini aradım. Çağrı merkezi çalışanı yanlış yere SMS attığımı kampanya için kendi sitelerini kontrol etmemi yanlış işlem yaptığımı söylemiştir. Kliksa da bulunan bilgilerin eksik olduğunu bana iletmiştir. Şikayet kaydı girilmesi istediğimde ise beni sitelerine yönlendirmektedir. Telefonda 15 dk beklemem bana hata yaptığımı söylemek görevleri herhalde. Başka yerde daha uyguna alabileceğime sırf kampanya olduğu için ve yazılanlara uyduğum için hata yaptığım söyleniyorum. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa H.
  28 Ağustos
  13:21

  Bugün Vakıfbank 'ı tekrar aradım telefonda benim hatalı olduğumu beni dinlerken mikrofonun sesini kapatarak çağrı merkezinin ne kadar çözümsüz olduğunu anladım ve kartımın iptalini istedim. 17 TL'lik puanımı kullanmak ister misiniz diye sordular. Ben zaten daha azı için iptal ediyorum ne kadar hatalı olduğumu anlamış bulunmaktayım artık benim için Vakıfbank bitmiştir...

 • 27 Ağustos
  13:48

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr