Vakıfbank kKredi Masraflarının Dekontu İçin Fahiş Ücret İstiyor!

Osman M. |

Denizli Vakıfbank bayram yeri şubesinden kullanmış olduğum konut kredisi için tüketici hakem heyetine başvurmak amacıyla sözleşme ve kesinti miktarlarını bankadan istedim. Ancak verilmesi durumunda 75 TL + Masraflar müracaat başına ve 75 TL + masraflar dekont başına gibi fahiş bir fiyat çıkartıldı karşıma. Sırf evrakları almayım diye.

Özel bir personel gerektiği söylendi. Benim evraklarımı bu personel 10 gündemi bulacak. Bir görevlinin günlük ücreti ne kadar acaba? Ayrıca kanunen müşterinin istemesi durumunda bir sistem oluşturmaları ve bütün evrakları vermeleri gerekmektedir. Evrakların ve yapılan gezintinin tarafıma iadesi konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Kredi Masrafları Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman M.
  16 Aralık
  12:37

  bana cevap verilmedi

 • 09 Aralık
  14:02

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr