Vakıfbank K.Kartımdan İradem Dışında Yapılan Ödemeler!

Yusuf Ö. |

05.02.2015 tarihinde kredi kartımdan isteğim dışında internet üzerinden Kliksa.com ve Teknosa mağazalarından alışveriş yapılmış. Yapılan alışverişleri mağazaların müşteri hizmetleri ile görüşerek iptal ettirdim ve Kliksa paramı iade etti ancak Vakıfbank müşteri hizmetleri ile görüştüğümde ekstremde herhangi bir hareketliliğin olmadığını söylüyor. Paramın bir an önce iade edilmesini istiyorum.

Ayrıca Kayseri Bankalar Caddesi Vakıfbank şubesine
06.02.2015 günü harcama itiraz dilekçesini verdim bir nüshası da elimde ancak müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede herhangi bir harca itiraz dilekçesinin bulunmadığını belirtiyor. Bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf Ö.
  13 Şubat
  20:26

  Daha önce başka bir konu hakkında "Sorun Çözelim "den sorun çözmek istedik fakat herhangi bir sonuca varmadık ayrıca vakıfbanktan sorunumu çözmek için beni arayan biri olmadı sorunumun biran önce çözülmesini istiyorum.

 • 13 Şubat
  12:19

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr