Vakıfbank Kişisel Bilgi Güncelleme..

Volkan Ö. |

Bu ay ki kampanyaya katılmak için gönderdiğim SMS 'te "Telefon kayıtlı değil" mesajı ile karşılaştım. 15 dakika sonra bağlanabildiğim müşteri hizmetlerinden bankaya gidip telefon bilgimi güncellemem istendi.

Güncel olmasına rağmen bankaya gidip durumu anlattım, numaramı tekrar güncelledim! Sonrasında gönderdiğim SMS' te problemin devam ettiğini gördüm. Bize ulaşın kısmından 2 kere mesaj atmama ve aradan geçen 5 güne rağmen problemim çözülmüş değil. Müşteriye olan ilginiz tek kelime ile fiyasko.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan Ö.
  15 Mart
  22:13

  Basit bir numara güncelleme işlemini aradan geçen 12 güne rağmen çözemediniz.

 • Volkan Ö.
  09 Mart
  09:50

  Ne bankasında sıra geliyor, ne müşteri hizmetlerine bağlanılabiliyor ne de bize ulaşın kısmından cevap veriyorsunuz! 5 günü geçmiş bir işlemi hala sonuçlandıramadınız

 • 09 Mart
  09:48

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr