Vakıfbank Kendi Paramı İade Etmiyor.

Özgür Ö. |

İnternetten Türkiye'nin en büyük alışveriş sitelerinden birinden Vakıfbank bankomat kartıyla ödemesini yaptığım ürünün satışını aynı gün iptal ettim. Alışveriş sitesi 24.02.2015 günü 09:49'da iptal edilen ürünün para iadesini Vakıfbank'a gönderdi. Gönderdikleri makbuz da mevcut. Makbuz numarasını dahi bana verdiler.

Aradan 13 gün geçmesine rağmen Vakıfbank paramı hesabıma yatırmadı. Bankayı arayarak durumu belirttim. Makbuz numarasını da vermeme rağmen Vakıfbank sistemden bakamıyoruz dedi (Garip ama gerçek) Ne olacak dediğimde ise bilemiyoruz cevabını aldım. 15 güne yakın süredir Vakıfbank kendi paramı bana iade etmiyor. Önümüzdeki hafta içinde yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mart
  09:48

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr