Vakıfbank Kendi Müşterisini Mağdur Ediyor.

Murat G. |

Kredi kartımdaki banka puanım ile bir siteden alışveriş yaptım. Daha sonra işlemi iptal ettim 10 gün boyunca kredi kartıma puan iadesi yansımayınca firmayı aradım. Kendileri bankaya puanı iade etmek istediklerini fakat bankanın bu işlemin sahtecilik unsuru içerdiğini, bu yüzden puanı karta yansıtmadıklarını belirttiler. Bankayı aradım olayla ilgili kayıt oluşturdum. Kredi kartıma puan iadesi beklerken 10 gün sonunda cep telefonuma, en yakın Vakıfbank şubesine gidip harcama itirazı dilekçesi doldurmam gerektiği mesajı geldi.Hakkınızı arıyorsunuz ve sizi haftalarca bekletip, bir çözüme de ulaştırmayıp şubelerde süründürüyorlar. Umarım BDDK'dan bir kişi gidip bu bankayı denetler.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  10:51

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr