13 Mayıs 2013

Vakıfbank Kendi Maaş Müşterisinin İş Yerini Doğrulayamayan Banka!

Vakıfbank kendi maaş müşterisinin iş yerini doğrulamaktan yoksun. Yaptığım kredi kartı başvurusunun sonucunda iş yerimin doğrulanamadığı için başvurumun reddedildiği yönde mail aldım. Sanırım yeterince trajikomik bir olay. Vakıfbank, bu nasıl bir mantıksızlıktır ki maaş müşterinizin iş yerini doğrulayamıyorsunuz! Sorunla ilgili müşteri aranmaz mı? Ne kadar sorumsuz ve ilgisizsiniz!

Yasin 96 Okunma

Cevaplar

 • Yasin15 Mayıs 2013

  Bilgim ve isteğim dışında yapılan bir işlem için neden şubenize gitmek zorunda kalayım???!!!!!!!

 • VakıfBank Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, mail adresine cevabımız gönderilmiştir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bildiriminizin sonucunu belirtmiş olduğunuz mail adresinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 444 0 724 www.vakifbank.com.tr

 • Yasin14 Mayıs 2013

  Vakıfbank talep etmememe rağman hesabıma kredili bankomat limiti tanımlamış durumda. Bu banka neden müşterisi talep etmemesine rağmen müşterisine kredili bankomat limiti açar anlamış değilim. Kredili bankomat limitinin iptal edilmesini istiyorum.

 • Yasin14 Mayıs 2013

  Sorunum hiç bir şekilde çözülmemiştir. Vakıfbank personelinin kart bilgilerimi sistemem girmemesinden kaynaklanan bir sorun mevcuttur ve Vakıfbank yetkilisi konuyla ilgili hiç bir işlem yapamayacağını bildirmiştir.

 • VakıfBank Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, müşteri temsilcimiz tarafından aranarak bilgi verilmiştir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 444 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön