Vakıfbank Kendi Kendine Ödemeyi İptal Etti!

Hüseyin Ali T. |

Şubat ayında Vakıfbank'dan almış olduğum kredi kartımın ilk ekstre borcunu 26.03.2013 günü ATM'den ödedim ve hesap hareketlerimde gördüm. Kullanılabilir bakiyeme de bu ödeme yansıdı. Nisan ayı içerisinde kredi kartı hareketlerimi incelerken 26.03.2013'de yaptığım ödemenin 15.04.2013 tarihinde "Ödeme iptal" açıklaması ile iptal edildiğini gördüm.

Benim kendi ödememi iptal etmem zaten mümkün değil, kaldı ki böyle bir girişimim de olmadı.22-23 Nisan gibi farkedip hemen kredi kartımı almış olduğum banka şubesine gidip durumu anlattım. Banka çalışanları anlam veremediklerini, müşteri hizmetlerini aramamı ve dilekçe yazmamı önerdiler. Dilekçemi yazdım, kaç gün geçti hala düzelmedi ve dönüş de olmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin Ali T.
  17 Haziran
  14:25

  Şikayet ile ilgili hala bir dönüş olmamıştır, 2 aydır bankanın hatası ile ben uğraşmak zorunda kalıyorum, Tüketici mahkemesinde çözeceğiz anlaşılan problemimizi. Vakıfbank'ın "Sorun Çözelim" ekibi devlet dairesi gibi.

 • Hüseyin Ali T.
  17 Haziran
  14:22

  Hala arayan soran yok, rezalet.

 • 14 Haziran
  13:22

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  444 0 724
  www.vakifbank.com.tr