14 Haziran 2013

Vakıfbank Kendi Kendine Ödemeyi İptal Etti!

Şubat ayında Vakıfbank'dan almış olduğum kredi kartımın ilk ekstre borcunu 26.03.2013 günü ATM'den ödedim ve hesap hareketlerimde gördüm. Kullanılabilir bakiyeme de bu ödeme yansıdı. Nisan ayı içerisinde kredi kartı hareketlerimi incelerken 26.03.2013'de yaptığım ödemenin 15.04.2013 tarihinde "Ödeme iptal" açıklaması ile iptal edildiğini gördüm.

Benim kendi ödememi iptal etmem zaten mümkün değil, kaldı ki böyle bir girişimim de olmadı.22-23 Nisan gibi farkedip hemen kredi kartımı almış olduğum banka şubesine gidip durumu anlattım. Banka çalışanları anlam veremediklerini, müşteri hizmetlerini aramamı ve dilekçe yazmamı önerdiler. Dilekçemi yazdım, kaç gün geçti hala düzelmedi ve dönüş de olmadı.

Hüseyin 38 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin17 Haziran 2013

    Şikayet ile ilgili hala bir dönüş olmamıştır, 2 aydır bankanın hatası ile ben uğraşmak zorunda kalıyorum, Tüketici mahkemesinde çözeceğiz anlaşılan problemimizi. Vakıfbank'ın "Sorun Çözelim" ekibi devlet dairesi gibi.

  • Hüseyin17 Haziran 2013

    Hala arayan soran yok, rezalet.

  • VakıfBank Temsilcisi14 Haziran 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 444 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön