Vakıfbank Kartımı Göndermiyorlar!

Serhan G. |

Yaklaşık 1-1.5 ay önce, kartımı kaybettiğim için iptal ettirdim ve yeni kart istedim. Telefondaki yetkili, kartımın en geç 1 hafta 10 gün içerisinde basılarak gönderileceğini söyledi.

Kartımın limiti oldukça yüksek ve ben aktif olarak kullanıyorum. Bu yüzden durumun aciliyetini defalarca belirttim. Bir buçuk aydır defalarca arayıp kartımı istediğimi ilettim. Defalarca aynı şekilde acil olduğunu iletiyoruz cevabı verildi.

Gerçekten psikolojik sorunlarınız var sanırım. Kartımı göndermeyip harcama yapmamı engellemenizdeki amaç nedir? Bir kere olsun borcumu ödememiş değilim.

Sizin yüzünüzden mağdur oldum ve birçok harcamamı yapamıyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhan G.
  08 Ekim
  13:44

  Bu şikayeti yazdığımdan beri 2 hafta daha geçti ve hala hiçbir işlem yapılmadı.
  Müşteri hizmetlerini 10 defadan fazla kez aradım ve her seferinde \"hızlandırma talebimi ilettiler.\" Hatta öğrendiğime göre kart hala basılmamış. Toplamda 2 aydan fazladır kartım gönderilmiyor.

  Dahası, kartım gönderilmediği için içindeki senelerdir biriktirdiğim world puanları da kullanamıyorum. Sanki bilhassa bu puanları kullanmayayım diye yapılıyor.

  Yarın gün içinde tüketici mahkemesine giderek şansımı deneyeceğim.

  Vakıfbank\'ın müşterisine verdiği değer ve hizmet SIFIR. 2 aydır hayatıma ipotek koymaya çalışıyorlar.

 • 24 Eylül
  13:18

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr