Vakıfbank Kartımdan Alınan Hesap İşletim Ücreti İtirazı!

Reyhan K. |

Nisan ayında kredi kartımdan hesap işletim ücreti kesildi. İtiraz ettim itirazıma olumsuz yanıt geldi Müşteri hizmetlerini aradım.Bana 3 ay boyunca her ay 250TL alışveriş yaparsan geri alabilirsin denilidi. Daha sonra onaylamak için tekrar aradım. Bu sefer bu kampanya size uygun değil limit arttırmalısınız dendi. Onu da talep ettim. Sonuç yine olumsuz. Aynı kişi bana kartım öğrenci kartı olduğunu normal uygulamada 50 TL değil 10 TL kesildiğini söyledi. Tekrar itiraz ettim 3 haftadır cevap gelmedi.

Hayır ben öğrenciyim. Benim suçum ne ki 2 yıldır benden 50 şer tl kesiliyor? Dinleyin kayıtları kız kendi dedi ya senden 40 Tl fazla alınmış diye. Ben paramı geri istiyorum. Lütfen insanları daha fazla mağdur etmeyin.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Haziran
  14:03

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, mail adresine cevabımız gönderilmiştir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bildiriminizin sonucunu belirtmiş olduğunuz mail adresinden kontrol edebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  444 0 724
  www.vakifbank.com.tr