Yasin Ö. Teşekkür Mesajı

Aidatin iptal edilecegine dair sms geldi. Tesekkurler. Ayrica sikayetvar.com ailesinede tesekkur ederim.

Vakıfbank Kartıma Aidat Yansıtılmış!

Yasin Ö. |

Vakıfbank world card kullanıyorum. Bu ay ilk kez kart aidatı yansıtılmış bu ücretin iptalini ve iadesini istiyorum. Eğer iptal edilmezse kartımı kapatacağımı diğer şiķayetlerimi okursanız görürsünüz. müşteri hizmetlerini bugün aradım ama tam 12 dakika beklettikten sonra telefon kesildi. Bu kart 4 yıldır bende ve tam 5 tane faturam otomatik ödeme talimatı ile bu karttan ödeniyor. Bu halde bile ilk kez bu ücret yansıtılmış. 60 liralık yıllık kart aidatının derhal iptal edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin Ö.
  03 Eylül
  14:59

  Ucretin iptal edilecegine dair mesaj geldi ancak iptal islemi halen yapilmamis

 • Yasin Ö.
  29 Ağustos
  14:09

  Aidatin iptal edilecegine dair sms geldi. Tesekkurler. Ayrica sikayetvar.com ailesinede tesekkur ederim.

 • Yasin Ö.
  24 Ağustos
  14:58

  şikayetim ile ilgili geri dönüş bile yapılmadı

 • Yasin Ö.
  24 Ağustos
  14:57

  bankadan 24.08.2013 itibari ile dönüş yada işlem iptali yapılmamıştır. banka ile olan kredi kartı sözleşmem müzakereli olmadığından gerekirse tüketici hakem heyetine başvurup paramı almaya çalışacağım ve kartımı da iptal edeceğim. devlet bankası olunca müşteriyi pek önemsemiyorlar

 • Yasin Ö.
  22 Ağustos
  23:10

  Hiç bir dönüs yapılmadı. Ekstrem kesildiğinde bu ücret benden alınırsa ben kartımı kapattıracağım bu konuda ne kadar kararlı olduğum ekstrem kesilince görülecektir.

 • 20 Ağustos
  15:52

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr