Vakıfbank Kart Talebime Cevap Vermiyor.

Mahmut D. |

6 yıldır Vakıfbank müşterisiyim. Bir ay önce Vakıfbank Platinum kredi kartı başvurusunda bulundum. Başvurumla ilgili ne bir cevap, ne de bir bilgilendirme tarafıma ulaşmadı. Bireysel emeklilik sözleşmemi başka bankaya taşıyacağım dediğimde, fikrimi değiştirmek için 2 saat sonra kapıma müşteri temsilcisi gönderen banka neden benim bir talebim olduğunda benimle ilgilenmiyor? Eğer kartı vermek istemiyorsanız en azından bunu söyleyin ben de ona göre talebimi karşılayacak başka bir bankanın müşterisi olayım.

Etiketler :

Kredi Kart Başvuru Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmut D.
  20 Mayıs
  11:31

  Vakıfbank taleple ilgili otomatik mesaj hazırlamış, herkese onu gönderiyor. Talebiniz işleme alınmıştır diyor ve bir numara veriyor. Olay bundan ibaret yani sizi oyalıyor. Somut bir gelişme yok.

 • 15 Mayıs
  12:26

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr