Vakıfbank Kart İptali Sorunu.

Ersin G. |

E*** G*** ben Beşiktaş kredi kartını müşteri temsilciniz adını a**** olarak bilgi veren kişi yüzünden iptal ettim üslubu ve beni azarlar tavrını Vakıfbank bünyesinde çalışan olarak sizlere yakıştıramadım siz bu şekilde çok müşteri kaybedersiniz belediyedeki tüm ekip arkadaşlarıma durumu anlatacağım herkesin Vakıfbank kredi kartını iptal ettireceğim. Sizden işlemlerimi yaptırıyor sizin bankacılık işlemlerinizi kullanıyorsam eşim sayesindedir o tüm ekip arkadaşlarımın kredilerini ve kredi kartlarını sizinle çalışması için yönlendirdi ekip arkadaşınızdan ve bu durumdan şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  11:34

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr