Vakıfbank Kart Aidatımı İade Etmiyor!

Eren H. |

Yaklaşık bir yıl önce Vakıfbanka'tan telefonla başvuru yaparak aldığım kredi kartına, kart aidatı olarak 54 TL yansıtılmıştır. Bunun üzerine ilgili bankaya başvurarak kartımın kapatılmasını talep ettim. Ancak kart aidatının iptalinin sağlanabileceği bahanesiyle kartımı iptal etmedikleri gibi uzun bir süre sonra kart aidatımın iptal edilmediğine ilişkin bir kısa mesaj gönderdiler.

Kredi kartının kapatılması konusunda resmen oyalama taktiği uygulamaktalar.

Buradan yaptığım başvurudan da bir sonuç alamazsam kart aidatının iptali ve kartın kapatılması için yasal yollara başvurmak zorun kalacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eren H.
  18 Ocak
  11:18

  Ilgili banka tc kimlik numarasi ve musteri numarasini vermeme ragmen kredi karti bilgilerine ulasamadigini iddia etmektedir. Artik nasil bir teknoloji kullaniyorlarsa.

 • 08 Ocak
  09:32

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr