13 Haziran 2016

VakıfBank Kart Aidatı Ve Müşteri Temsilcisi!

20.04.2016 tarihinde VakıfBank'a ait 48**ile biten kredi kartımı iptal ettirmek için müşteri temsilcisini aradım. Benden kartımı niçin iptal ettirmek istediğimi sordular bende kart aidatı yüzünden iptal ettirmek istiyorum dedim. Müşteri temsilcisi ile bir süre konuştuktan sonra bana kartımı 2 yıl boyunca kart aidatından muaf tutacağını ve ayrıca 4 ay boyunca 200 TL alışveriş sözüme karşılık 60 TL puan vereceğini söyledi.

Bende bunun üzerine teklifi kabul ederek kartımı kullanmaya devam ettim. Fakat bir ay sonra 16.05.2016 tarihinde 85 TL kart aidatı ücreti hesabıma yansıttılar. Müşteri temsilcileri ile defalarca konuştum fakat olumlu bir cevap alamadım. Biliyorsunuz ki temsilci ile yaptığım konuşmalar kayıt altında olduğu halde VakıfBank hatasını düzeltmiyor. Bu konu en kısa zamanda çözümlenmediği takdirde hukuki olarak hakkımı arayacağımı VakıfBank'a bildirmek istiyorum.

Ramazan 186 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan 24 Haziran 2016

    VakıfBank herkese 2 yıl kart aidatından sizi muaf tutacağız diye teklifte bulunuyor sonra kart aidatını hesabımıza yansıtıyor. insanları kandırmak bu kadar basit mi? hakkımı helal etmiyorum. hukuki olarak hakkımı arayacağım. benim gibi mağdur olan herkes tüketici hakem heyetlerine başvuru yapsınlar.

  • VakıfBank Temsilcisi13 Haziran 2016

    Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön