Vakıfbank Kart Aidatı Ödemek İstemiyorum!

Pelin U. |

25.06.2013 günü de kartıma yıllık kart aidatı adı altında 50 TL'lık borç çıkartılmış ; fakat kartımı yaklaşık 5 aydırda kullanmıyorum. Vakıfbank'a telefon aracılığıyla aidatı ödemek istemediğime dair düşüncemi sundum , kayıt altına aldıklarını 1 hafta içerisinde döneceklerini söylediler. Aradan 3 hafta geçmesine rağmen dönüş yapan olmadı malesef. Bu da ayrı bir sorun tabi ki.

Tekrar aradım bu kez isteğimin olumsuz sonuçlandığını söylediler! Yasal olarak bu ödemelerin haksız olduğunun ilan edilmesinden dolayı, bu hakkımı kullanıp kart aidatını ödemek istemiyorum. Bu borcun iptalini ve kartımın kapatılmasını talep ediyorum. Gerekmesi durumunda yasalarda belirtilen diğer yöntemleri sırasıyla uygulayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pelin U.
  14 Temmuz
  17:09

  0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz" diyorsunuz fakat ; çağrı merkezine ulaşmak ne mümkün! günde 5 kez aradım nerdeyse ve ayrıca aradığınızda 7-8 dkda bekletiliyorsunuz! saat 18:00 civarı ancak ulaşabilmiştim çağrı merkezinize! sorunumda çözülemedi zaten.Çalışan personeliniz yasal haklarıma başvurabileceğimi söyledi sağolsun.Amacınız uğraştırmaksa.tabi neden olmasın başvurum...

 • 13 Temmuz
  23:05

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr