Vakıfbank Kart Aidatı Kesiyor.

Hüseyin K. |

Vakıfbank Birkaç gün önce kredi kartıma yansıyan kart aidatına itirazım red edildi.Red edilmeden önce oluşturulan formda ''incelenip size dönüş yapılacaktır'' denildi,yani istediğinize iade istediğinize red verebiliyormuşsunuz.ne demek duruma göre iadesi yapılacaktır ya yapılır ya yapılmaz.
benim toplamda 8 kredi kartım var ve bu kartlar içinde sadece sizin bankanuz aidat aldı.yazık ya yıllardır size ayda 1700tl kredi ödüyorum illa çok harcama mı yapmamız lazım aidat iadesi için.ayrıca ben bu kredi kartını alırken kart aidatı ödemeyeceksem alırım lafıma binayen bana iadesi yapılır denildi.ayrıca sözleşmemin arka sayfasınada yazmıştım kart aidatı ödenmeyecektir diye.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  09:32

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr