Vakıfbank Kart Aidatı Kesilmez Denmişti!

Hakan Ş. |

İki yıl önce konut kredisi kullandığım Vakıfbank Çekmeköy şubesinden kredi işlemleri için imza atarken kredi kartı çıkardılar, istemiyorum çıkarmanıza gerek yok dememe rağmen banka temsilcisi; "kart aidatı ödemeyeceksiniz bizden konut kredisi kullandığınız için merak etmeyin" dediler.

Geçen yıl 77.00 TL yıllık kart aidatı yansımıştı. Aradım şubeyi iade ettiler, bu yıl yine 77.00 TL kart aidatı kesmişler. Şubeye mail attım bana yardımcı olur musunuz aidat kesilmiş kartımdan dedim, müşteri hizmetlerini arayın dediler peki dedim. Bir hafta önce Vakıfbank müşteri hizmetlerine kayıt bıraktım kimse dönüş yapmadı. Bugün tekrar aradım sonuç nedir diye müşteri hizmetleri; "itirazınız kabul edilmedi" dedi!

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ocak
  15:20

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış ve 05.01.2016 tarihinde cevaplanmıştır.

  Bildiriminizin sonucunu belirtmiş olduğunuz mail adresinden kontrol edebilirsiniz.

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr

 • Hakan Ş.
  08 Ocak
  01:35

  Merhaba 26-12-2015 kesilen kart aidatı 14 gün geçmesine rağmen banka bana dönüş yapmadı ve konu ile alakalı mail atmama rağmen bana dönüş olmadı bankanın sorun çözelim ekibi sadece. Bu sayfaya yazdığı cevap ile kaldı. Sorunuma dönüş yapılmadı bankanın aktif müşterisi olduğum halde bir bankanın müşterisine bu kadar uzak olması anlaşılmaz bir ''matematik'' sorusu gibi sorun çözülelim Ekibi Başarılı olamamış 14 gün içinde bana dönüş yapılmamıştır aktif olan müsterisini gereksiz üzmüştür
  Banka yetkilisine ve banka arayan müşterilere bu yazı örnek teşkil etsin!

 • 04 Ocak
  14:54

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr