12 Nisan 2013

Vakıfbank Kart Aidatı Alıyor!

Kredi kartıma yansıyan kart aidat ücretimi ödemek istemiyorum eğer müşteri memnuniyeti gibi bir vizyonunuz var ise ve tabiki devam etmemi de istiyorsanız acil bir şekilde dönüş sağlayıp 50 tl kart aidat ücretini iptal etmenizi istiyorum.

Funda 39 Okunma

Cevaplar

  • Funda16 Nisan 2013

    4 gün önce yukarıda gönderilen otomatik cevaba istinaden. müşterimizdir diyerek kimse aramıyor, bir sms ile kişileri geçiştirecek kadar ucuz bir tavır sergileniyor. illaki kişileri uğraştırıp hakem heyetine gitmeye zoruluyorsunuz keza bu konuda yargıtayın onayladığı emsal aşağıdaki davayı size hatırlatmak isterim. Yargıtay 13.Hukuk Dairesince verilen ve ekte sunulan 2011/4736 esas ve 2011/11579 sayılı son karara göre ise söz konusu yıllık kart aidatının BK. 125 Md ve HGK 2010/1-93-88 sayılı kararı uyarınca on yıl geriye dönük olarak tüketiciler tarafından alınabileceği hükmü de kesinleşmiştir. müşteri hizmetlerini biz kendimiz aradığımı zaman ise çok şık olmayan bir şekilde kredi kartınızdan aylık 250 TL harcama sözü verin iptal edelim diyorsunuz. türkiyenin büyük bankalarından biri olarak görürdük sizleri fakat karşılaştığımız bu durumda çok aciz bir bankaymışsınız insanların cebindeki 5 kuruş paraya gözünü diken bir zihniyet var. kendinizi insanların gözünde daha fazla bitirmeden kart aidatımın ivedilikle iadesini istiyorum.

  • VakıfBank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön