VakıfBank Kart Aidatı..

Oğuzhan B. |

VakıfBank'tan aldığım like card'ı bana bankadaki müşteri hizmetleri yetkilisi kadın bu kartı verdi ve öğrenci olduğunuz süre boyunca bu karttan yıllık kart ücreti alınmayacağı söylendi ve benim öğrenciliğim devam ettiği için benden habersiz kart aidatı kesildi. Aradığımda kartınızın borcu bulunmamakta fakat kartınıza 69 TL kart aidatı kesilmiştir deniyor. Bana verilen güvenceye göre kart ücretimin iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuzhan B.
  05 Ağustos
  15:00

  Benden öğrenciliğimi kanıtlamam için, belge@vakifbank.com.tr adresine öğrenci belgemi gönderdim fakat hala cevap yok. Baştan sağma iş yapıyor. 1 haftadır cevap yok.

 • 26 Temmuz
  09:34

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr