VakıfBank Kampanyaya Katıldığım Halde SMS Katılım Bulunamadı Demeleri.

Emrah H. |

Vakıf Worldkart'tan 25 Haziran da giyim, ayakkabı ve kozmetik sektörlerinde % 5 indirim kampanyasına katıldım. Bankada kayıtlı cep telefondan bayram yazıp 6635'e gönderdim. İndiriminiz 22 Temmuz tarihinde kartınıza yansıtılacaktır SMS'i geldi telefonuma. Ancak belirtilen tarihte indirim kartıma yansıtılmadı, müşteri hizmetlerine talepte bulundum 18 gün sonra bana bankada kayıtlı telefonunuzdan kampanyaya katılım SMS'i bulunmadığından kartınıza ödül yüklenememektedir mesajı geldi. VakıfBank siz gerçekten insanları kandırıyorsunuz. Size güvenim hiç kalmadı. Ben en kısa sürede hakkım olan indirimimin tarafıma yansıtılmasını istiyorum...

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ağustos
  13:57

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr