09 Mayıs 2013

Vakıfbank Kampanyaların Tam Olarak Açıklanmaması!

20. 04. 2013 Cep telefonuma gönderilen mesajda''Vakıfbank worlcardla 30 Nisana kadar 3 adet 100TL gıda-akaryakıta 20TL , 5 adet100 TL gıda-akaryakıta 50TL woldpuan' yazmaktadır. Ben kampanyaya dahil oldum ve Nisan ayı içerisinde 5 adet 100TL üzeri alışveriş yaptım . 07 Mayıs 2013 tarihinde hesabıma 20 TL worldpuan yatırıldığını gördüm.

09 Mayıs 2013 tarihinde müşteri hizmetlerini aradığımda bana alışverişlerinizin farklı günlerde yapılması gereklidir diye bilgi veriyorlar bu bilgiyi bana kampanya dahilinde mesaj çektiklerinde göndermeleri gerekmektedir. Kampanya şartlarını ınternet sitemizden ve müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz diye bir bilgi de vermediler.

Selçuk 47 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk 14 Mayıs 2013

    '' Bize iletmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi, SMS karakter kısıtlaması olması sebebi ile www.vakifkart.com.tr internet sayfamızda verilmektedir.Bilgilerinize rica ederiz.'' Banka cevap olarak bana bunu vermiştir.Bu şekilde bir savunmayı kabul etmiyorum ve olayın arkasını bırakmayacağımı bunu tüm sosyal platformlara ve hakem heyetine taşıyacağımı bildiririm.

  • Selçuk 13 Mayıs 2013

    ÖNCELİK TİCARETTE KARŞILIKLI GÜVENDİR BİZDE MÜŞTERİ SATICI İLİŞKİSİ İÇERİSİNDEYSEK BUNA GÖRE DAVRANMALIYIZ KAMPANYA ADI ALTINDA MÜŞTERİYİ KANDIRMA POLİTİKASI GÜDÜLÜYORSA YAZIKLAR OLSUN BU VE BUNUN GİBİ DÜŞÜNEN ŞAHISLAR VE ŞİRKETLERE.

  • VakıfBank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön