Vakıfbank Kampanyadaki Puanlarımı Yüklemedi!

Ruhi S. |

Önce ilk 30 bin müşteriye giremediniz dediniz şimdi de yüklediğiniz 4.33 TL'lik puan parayı diğer Vakıfbank kartımın alışverişi olarak değerlendirmişsiniz. Ben size mesajla bildirmiş olduğum kartımın alışverişlerini niçin dikkate almıyorsunuz. Madem dikkate almayacaksınız neden kartımın son 6 rakamını mesajla gönderim kampanyaya katılmamızı istiyorsunuz. Resmen kelime oyunları ile biz müşterilerinizi yanıltma yoluna gidiyorsunuz. Madem sloganınız halden anlamak ve müşteri memnuniyeti sağlamak lütfen bu durumu düzeltiniz ve size mesajını çekmiş olduğum kartımın puanını yükleyiniz.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ruhi S.
  22 Ekim
  21:34

  1304126 ve 1303979 takip no ile hala cevap bekliyorum. ama ne arayan var ne cevap veren var nede sorunlarımızı cozen var Bu nasıl bir bankacılıktır ya, Biri bitmeden digger başka bir sorunla uğraşıyorum. Bir daha kampanya mampanya asla katılmayacağım ve buradan okuyanlarada tavsiyem asla böyle şeylere inanmasınlar bunlarla uğraşmaktan sağlığım bozuldu inanın. yazıklar olsun diyorum.

 • Ruhi S.
  22 Ekim
  21:28

  Bu banka ile gerçekten iş yapılmaz. Ne telefon ediyorlar, nede telefonlara çıkıyorlar. Nede sorunlara çözüm buluyorlar. hiç birini yapmıyorlar. Bizi adam yerine bile koymuyorlar

 • 27 Eylül
  09:31

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr