20 Ekim 2015

Vakıfbank Kampanyada Vadettiği 50 TL World Puanı Vermedi.

Metro Market broşüründe televizyon alanlar alışverişlerini world kartla yaparlarsa 50 TL World puan verileceği yazıyordu. 15.09.2015 tarihinde SMS ile kampanya kaydı başarıyla oluşturuldu mesajı aldım. Alış verişimi yaptım tabi ki world post cihazından ödemeyi yaptım. World puan hesabıma 19-30 ekim tarihinde geçeceği söyleniyordu ama maalesef bir türlü geçmiyor.

Telefon ile müşteri temsilcisine ulaştım 10 dakika telefonda bekletti ve yarın hesaba geçer dedi ama maalesef geçmedi. Anlaşılan koskoca devlet bankası Vakıfbank 50 TL world puanı vermek istemiyor. Yetkili arkadaşlar Vakıfbank ismi ve prestiji 50 TL puandan önemlidir. Lütfen bu basit işleri engelleyin.

İsmail 54 Okunma

Cevaplar

 • İsmail'in Teşekkür Mesajı28 Ekim 2015

  Vakıfbank bu kadar ısrara dayanamadı ve 50 para puanı hesabıma yatırdı. Teşekkürler Vakıfbank

 • İsmail 27 Ekim 2015

  Hem Vakıfbank ın kendi şikayet adresinden hem de buradan şikayetimi yazdım ne yazık ki bu gün 27.10.2015 hiçbir işlem yapılmadı. Ne kimse aradı ne de kimse bir işlem yaptı. Yazıklar olsun bir yetkili arayıp da vermiyoruz senin para puanını dese daha memnun olurdum. Vakıfbank ı bırakmanın vakti gelmiş de geçiyor bile bu kadar sorumsuzluk olmaz yazık. Buraya klişe iki satır yazmakla bu işler olmaz. Vakıfbank sizin olsun ben gidiyorum, bÜTÜN hesaplarımı kapatacağım.

 • İsmail 22 Ekim 2015

  Kendileri ile ilgili bütün şikayetlere aynı şeyi yazıyorlar fakat ilgilenmiyorlar. Müşteri hizmetleri ile iki kere görüştüm, yarın hesaba geçecek dediler maalesef geçmedi. Son çare kredi kartını kapatmak diye düşünüyorum. İnsanları kandırmanın alemi yok.

 • VakıfBank Temsilcisi20 Ekim 2015

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön