Vakıfbank Kampanya Şartlarına Uymuyor!

Suat D. |

Vakıfbank'ın ağustos 2013 tarihinde yapmış olduğu 10 alışverişten 1'i bedava kampanyasına katıldım. ilk 30000 kişiye uygulanacağını bildiğim kampanyaya, banka tarafından gönderilen katılımınız başarılıdır doğrultusunda, güvenerek 10 alışverişi gerçekleştirdim.

Ancak banka tarafından 6 eylülde yatırılması gereken puanlar yatırılmadı. Bankanın müşteri hizmetlerini aradığımda ilk 30000 kişi arasına giremediğim gibi tuhaf bir cevapla karşılaştım. Bana katılımımın başarılı olduğuna dair mesaj geldiğini ve bu mesajda ilk 30000 kişinin içine giremediğime dair bir bilgi olmadığını belirtmeme rağmen bir şey yapamayacakları söylendi. Bende kartımı iptal ettim. Güven vermemektedir.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Suat D.
  13 Eylül
  13:53

  Vakıfbank buna benzer bir olayı bir kez daha yaptı bu ikinci oldu ve kartı kapattım. Bankanın bu durumunu her merciide dile getireceğim.

 • 10 Eylül
  11:39

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr