VakıfBank Kampanya Puanlarımı Yatırmadı!

Ahmet Ç. |

Öncelikle https://www.vakifkart.com.tr/kampanyalar/2318-beyaz-esya-ve-mobilya-alisverisinize-50-tl-worldpuan linkinde düzenlemiş olduğu beyaz eşya-mobilya kampanyasına istinaden 13 temmuz'da 50 worldpuan yatırılmadı. 2. olay ise tam 17 gündür kendilerine ilettiğim kaydı cevaplayamadılar, skandal.

Talep numarası 86**** olan kaydım halen incelemede gözükmektedir. O konuda ise gene VakıfBank'ın düzenlemiş olduğu 25 TL puan kampanyasına puanımı eksik yatırdılar. Vakıfbank düzenlemiş olduğu kampanya şartlarına uymadı beni mağdur etmektedir. Acilen puanlarımın yatırılması istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ç.
  20 Temmuz
  04:29

  Halen bir gelişme yoktur, sorumsuz VakıfBank.

 • Ahmet Ç.
  18 Temmuz
  16:42

  Halen eksik puanlarımı yatırmadılar, ne sorumsuz bir bankadır bu VakıfBank.

 • 15 Temmuz
  09:46

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr