VakıfBank İşten Çıkarılınca Kredi Kartım Hiçbir Uyarı Yapılmadan İptal Edilmiş!

Serdar S. |

Yıllardır VakıfBank müşterisiyim. 2010 yılında TOKİ ev kredi ödemesi için 80 bin TL kredi kullandım. Worldcard'ı yıllardır kullanıyorum. Maaş hesabım da VakıfBank'taydı. İşten çıkarıldığım anda kredi kartımı iptal etmişsiniz, ne bir SMS, ne bir e-posta veya çağrı merkezi aramasıyla bilgi vermediniz. Defalarca alışverişte kart geçersiz uyarısı geldi, zor durumda kaldım. İletişim çağında "kartınız iptal edilmiştir" uyarısı yapmaktan dahi acizsiniz.

Çağrı merkezinizi aradığımda "geliriniz yeterli olmadığı için kartınız iptal edilmiş" bilgisi verdi. Milyonlarca liralık kredi dağıtıyorsunuz, benim 3750 TL limiti olan kartımın geri ödemesine kadar mı düştünüz? Yıllardır çalışan bir insanın birikimleri vardır. Konut kredi borcumu hiç aksatmadan ödediğimi görüyorsunuz. Uyarı yapmayarak kalitesizliğinizi de gösterdiniz. Yazıklar olsun!

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar S.
  29 Eylül
  17:50

  VakıfBank'a ve Sikayetvar.com'a yazmış olduğum şikayet sonrası banka cevap verdi. "Kredi kartınız bankamız politikaları gereği iptal edilmiştir" denildi. Açıkçası kartın iptali umurumda değil, başka kartım var, ya da nakit öderim. Sorun kartın iptali öncesi veya sonrası SMS, e-posta veya arama ile bilgi verilmemesi. İşten çıkarılan insana talimatla bir tekme daha vuran ahlak yoksunu kapitalistler. Okuyacaklara duyurulur.

 • 27 Eylül
  15:34

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr