Vakıfbank İsteğim Dışında Kredi Kartı Gönderimi Yapıyor.

Özgün A. |

Yaklaşık iki ay önce yanıltmayla karşılaştım. Hemen Vakıfbank'ı arayıp kartımı kapattırdım. Yeni kredi kartı istiyor musunuz diye sorulduğunda kesinlikle istemediğimi belirttim. Üzerine biraz zaman geçtikten sonra Vakıfbank'tan mesaj geldi. Yeni kart çıkartmışla ve onu da benimle ilgisi olmayan bir adrese göndermişler.

Bankayı aradım tekrar. Kart istemediğimi belirttiğim halde neden hala kart gönderdiklerini, ayrıca bu kartın başka adreslere gönderildiğini ve benim adıma tehlike arz ettiğini ifade ettim. Ama çok değerli Vakıfbank bir türlü anlayamadı. Dün tekrar aradılar ve 3. kartı göndereceklerini söylediler. Konuyla ilgili yasal işlem başlatılacağını tarafınıza bildiririm.

Etiketler :

Kredi Kart Habersiz Kart

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ocak
  16:13

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr