Vakıfbank İptal Edilen Karta Yıllık Aidat Geliyor!

Meltem B. |

2 yıl önce Vakıfbank World kredi kartımın borcunu ödeyip kapattırmak için müşteri temsilcisini aradım. Kapattığımı telefon görüşmesinde onayladım. 2 yıl sonra oda tesadüfen kartımın kapatılmadığını ve yıllık kart aidat borcumun olduğunu öğrendim. 1 sene sonra kart ücreti gelmiyor da 2 yıl sonra nasıl oluyor da sadece bu yılın kredi kartı ücreti geliyor. 2 yıl boyunca ne mail olarak nede posta yoluyla bilgilendirme yapılmadı. Ben arayıp öğrendiğimde şikayette bulundum, beş gün sonra bana postayla borcum olduğuna dair haber verdiler. Ben aramasam iki yıl boyunca bankanın sesi çıkmıyordu. Demek ki isteyince ulaşabiliyorlarmış. Bu haksız borcu ödemiyorum. Önce bahsettiğiniz ses kayıtlarını dinleyin.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Temmuz
  13:22

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr