11 Nisan 2013

Vakıfbank İpotek Fek Evrağımı 20 Aydır Vermiyor!

İstanbul Kartal şubesi müşteri temsilcisi S. hanım ile defalarca görüştüm fakat tam 20 aydır bana ipotek fek evrağımı vermiyor. Zira benim konutu almış olduğum kişinin şubelerine bireysel kredi borcu varmış. Bu konuyu Vakıfbank sorun çözelim ekibi 892508 ve 89554 bildirim o ile işleme aldı ve öyle kaldı. Benden o kadar sıkıldı ki müşteri temsilcisi artık benim telefonlarım cevap vermiyor.

Temel 121 Okunma

Cevaplar

 • Temel 04 Temmuz 2013

  İstanbul Kartal şubenizde görevli olan Müş.Tem. S.hanım yakında benden konutun eski sahibinin nasıl morgage kredisini konutu aldığım zaman kapattıysam şimdide konutun eski sahibinin bireysel kredi borcunu kapatmamı mı bekliyor? Bu kadar da olmaz ben 2 yıl boyunca bu sabrettim siz üstüne bindiniz..

 • Temel 04 Temmuz 2013

  Bir de konutu alırken bize teminat yazısı vermişniz ya müşteri temsilciniz şimdi o teminat yazısı için geçerli değildir diyor..Bu konutu satın alan benmiyim yoksa şubenizde görevli müşteri temsilciniz mi?

 • Temel 04 Temmuz 2013

  sorun çözme konusunda çok başarısız ama sorun yapma konusunda çok başarılı bir bankasınız...

 • Temel'in Teşekkür Mesajı30 Mayıs 2013

  sorun çözelim ekibinize ve müşteri temsilcilerinize bu kadar duyarsız olduğunuz için teşekkürü bir borç bilirim..

 • Temel 11 Nisan 2013

  Telefon numarası bankanızın müşterilerinin kullanabileceği bir numara..Ben vakıfbank müşterisi değilim.Bu durumda sizlerle nasıl irtibata geçip bu olayı çözeceğiz? Lütfen gerçekçi olalım...

 • VakıfBank Temsilcisi11 Nisan 2013

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön