Vakıfbank İnternet Şubesine Giremiyoruz.

Cem A. |

Vakıfbank internet şubesine her ayın 15'inde giremiyoruz. Diğer bankalarda böyle bir sorun yok. Normal bir günde diğer bankaların internet şubesine nasıl giriyorsak 15'inde de öyle girebiliyoruz. Vakıfbank'a ise 15'inde girmek mümkün olmuyor. Şimdi 15'inde yoğunluk var diyecekler ama aynı yoğunluk diğer bankalarda da oluyor.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem A.
  23 Eylül
  21:24

  standart cevaplarla konuyu geçiştirmişler.

 • Cem A.
  17 Eylül
  13:27

  Şikayetimi banka kanalıyla da ilettim ancak verilen cevap sorun aynı gün giderilmiştir şeklinde idi. Aynı gün dedikleri mesai bitiminden sonra. Ben neden her ayın 15'inde bu sorun oluyor diye yazıyorum, neden bir vakıfbanta bu sorunu yaşıyorum da diğer bankalarda yaşamıyorum. Belki benim şubeye gitmeye vaktim yok ve o gün gerekli olan ödemelerim var. Verilen cevap çözüme yönelik değil ve kopyala yapıştır şeklinde tamamen geçiştirmelik bir cevap. Şiddetle kınıyorum Vakıfbankı.

 • 15 Eylül
  16:36

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr