Onur T. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler

Vakıfbank İnternet Bankacılığım Aktif Değil.

Onur T. |

20.05.2014 tarihinde Şırnak-Merkez şubeye başvurarak maaş hesabı açtırdım. Başvuru esnasında hem anne kızlık soy adını hem mevcut cep telefonu numaramı bilgiler kısmına yazdım. Ayrıca İnternet bankacılığımı aktif ettirmek istediğimi işaretledim ve söyledim.

Ancak 5 gün olmasına karşın herhangi bir gelişme kaydedemedim. Halen İnternet bankacılığım aktif değil. Şifre alamıyorum ve telefon numaram kayıtlı değil. 444 0 724 numaralı hattı aradım yardımcı olamayız dediler.

Vakıfbank şubesine gitmem de mümkün değil. Bu nasıl bankacılık anlayışı nasıl bir ilgisizlik. Bir çok müşteriyle görüştüğümde bu şubenin ilgisiz alakasız işten anlamayan kişileri çalıştırdığını tespit etmiş bulunmaktayım.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur T.
  27 Mayıs
  16:33

  teşekkürler anında çözüldü

 • Onur T.
  26 Mayıs
  17:14

  Teşekkürler

 • 26 Mayıs
  09:38

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr